Hortobágy-Máta, 2014. június 20.-22.

2014. június 19. (Csütörtök)

20:00 – Eligazítás a Lovascsárdában 21:00 – Vacsora Badár Sándorral

2014. június 20. (Péntek)

Aréna: 08:00 – 15:00 Lovasok érkezése, szabad foglalkozás lovardai rend szerint 16:30 – 17:30 Nyeregszemle Kupa – selejtezők 17:30 – 19:00 Seregszemle Főpróba (300 – 400 lóval)   Kiskarámok: 14:00 – 15:00 Mesterfogás-kurzusok: Nyílt nap   Remény Alapítvány sátor: Kézműves foglalkozás, kupontámogatás, kupon sorsolás   Rendezvénysátor: 20:00 – Eligazítás 20:30 – 22:00 Örkény lovastábor – dokumentumfilm-sorozat vetítése 22:00 – 23:30 – Zene és táncház – Madaras zenekar, táncoktató Balla Zoltán

2014. június 21. (Szombat)

Aréna: 08:00 – 09:30 Nyeregszemle Kupa – Elődöntők 09:30 – 10:00 Fiatal Szabadidomítók műsora – Tászler Melinda és Nyárasdi Marianna Jana 10:00 – 10:30 Harc és játék a lovasnomád Hagyományban – Pusztai Róka Nomád Hagyományőrző Egyesület és Kiss Péter lovasíjász, a világranglista 4. helyezettje 10:30 – 11:00 Solymászbemutató 11:00 – 11:05 Ördöglovas kaszkadőrök (Lezsák Levente és Czirják Krisztián) 11:05 – 11:30 Seregszemle (várhatóan 300-400 lovassal): a részvevőket a műsorvezető csapatonként köszönti, elmondja, honnan érkeztek, hány km-t, hány napot lovagoltak, mire a Hortobágyra ideértek. A sereget felvezeti a Szent Korona (négyesfogaton) a Magyar Koronaőrök Egyesülete koronaőrei és huszárkíséret védelmében. 11:30 – 12:00 Ünnepség: 12:00 – 12:30 Hadak Útja Lovassportegyesület – (12 gyerek részvételével) 12:30 – 14:00 Szimultán fogatverseny, kezdésnél: Bársony Anett világrekorder csikós és a kiskunsági csikóslányok 14:00 – 14:05 Ördöglovas kaszkadőrök (Lezsák Levente és Czirják Krisztián) 14:05 – 14:30 Él a Hagyomány! – hortobágyi csikósverseny 1. forduló 14:30 – 14:50 Puszták Népe Lovas Viadal 14:50 – 15:10 Kazak Lovasjátékok – bemutatja a kazakisztáni lovas delegáció 15:10 – 16:00 Reneszánsz Lovagi Torna – közben a Szent Korona Közszemléje a Szekérmúzeum előtt 16:00 – 17:00 Mesterfogás oktatók: Gőblyös István, Lezsák Levente, Westernlovas bemutató Tóth Lajos és Sheriff, Kappel Edit, Pénzes Gábor 17:00 – 17:30 Kisasszonyok a lovon: A négy alapelem – Lovas karüsszel Furioso North Star lovakkal a Kéktói Ménestől 17:30 – 18:30 Hortobágyi életkép, a Mátai Ménes lovai és a Hortobágyi Nonprofit Kft. hagyományos magyar állatfajtákat bemutató 18:30 – 19:00 Miből lesz a cserebogár? – Hamza Viktória Díjlovaspálya: 14:00 – 15:00 Szeminárium: Pénzes Gábor és a töki huszárok a katonai lóhasználatról Homokos karám: 13:30 – 14:00 Marhaterelő bemutató verseny Kispálya: – Lovardai rend szerinti lovaglás – Ingyenes lovasoktatás a Nyeregszemle lovasaival   Hintalovasok Kertje és kézműves sátor a félegyházi Waldorf iskolával azoknak, akik még kicsik a lovagláshoz:   15:00 – 15:30 Höcögtető – kisdedjátszó, ölbeli játékok 0-4 éveseknek 15:30 – 16:30 Népi játékok 4-10 éveseknek   Egész nap:
  1. Hintalovas játszótér, vesszőparipa versenyek, hordólovaglás, fakörhinták, rönklovacskák, vesszőparipa-verseny
  2. Népi játszótér – pusztai pásztorélet bemutatása játékos formában nyúlütés, gólyalábazás, vízhordás, puli futtatás, pányvázás (kötélugrás), mocsárjárás, lépegető, birkagyűjtés
  3. Csikósképző – csikós családok megismerése, csikós tudomány elsajátítása, csikós próba, csikósöltöztető, népviselet bemutató
  1. Kisdedjátszó – ölbeli játékok a legkisebbeknek
  2. Kisállat-simogató: – a Pusztai Állatpark kitelepülése
  3. Végvári Vitézi Játékok: szablyavívás, kelevézharc, íjászat, várépítés szalmabálákból, várostrom, alternatív történelemóra a honfoglalás korából és török hódoltság korából
Kézműves Sátor - Nádudvari Népi Kézműves Szakiskola Foglalkozások: bőrművesség, szövés, nemezelés, fazekasság Mesterségek udvara, Kézműves Sétány: 15:00 – Hajdú vigadalom! – Zenészsimogató, és dudaszószóló – Karakas Zolival és barátaival 17:00 – Magyar Bajusz Mustra – kerestetik a legszebb magyar bajusz Lovasfalu: – Látványkovácsolás a Lovasfalunál – Tarjányi Zoltán, a Kiskunságból – Lócsontkovácsolás – Soltész András – Ingyenes lovaskocsikázás a hortobágyi pusztában családoknak – Minilósimogató, avagy a kis lépés is messzire visz – Bugyik Endre málhás pónijaival – Országjáró kalandjaink – lovastúrázók élménybeszámolói – Ingyenes lovaglási lehetőség a gyerekeknek – vezetőszáron, kipróbált túralovakon a Nyeregszemle lovasaival – Sólyomsimogató solymásztábor (fotózni szabad) Rendezvénysátor: 21:00 – 21:30 Eligazítás 21:30 – “Holnap hajnalig” – Zene és táncház – Madaras zenekar, táncoktatás Balla Zoli

2014. június 22. (Vasárnap)

Aréna: 08:00 – 09:00 Lovardai rend szerinti szabadfoglalkozás 09:00 – 09:30 Nyeregszemle Kupa – Elődöntők 09:30 – 10:00 Harc és játék a lovasnomád Hagyományban – Pusztai Róka Nomád Hagyományőrző Egyesület és Kiss Péter lovasíjász, a világranglista 4. helyezettje 10:00 – 10:30 Seregszemle – Útra kelők megáldása 10:30 – 10:35 Ördöglovas kaszkadőrök (Lezsák Levente és Czirják Krisztián) 10:35 – 11:00 Él a Hagyomány! – hortobágyi csikósverseny 2. forduló 11:00 – 12:00 Mesterfogás oktatók: Gőblyös István, Lezsák Levente, Westernlovas bemutató Tóth Lajos és Sheriff, Kappel Edit, Pénzes Gábor 12:00 – 12:15 Kisasszonyok a lovon: A négy alapelem – Lovas karüsszel Furioso North Star lovakkal a Kéktói Ménestől 12:15 – 12:30 Bársony Anett világrekorder csikós és a kiskunsági csikóslányok 12:30 – 13:00 Reneszánsz Lovagi Torna 13:00 – 13:30 Solymászbemutató 13:00 – 13:30 Puszták Népe Lovas Viadal 13:30 – 14:00 Menyasszonyfogás – a kazakisztáni lovas delegáció bravúros bemutatója 14:00 – 15:00 Hortobágyi életkép, a Mátai Ménes lovai és a Hortobágyi Nonprofit Kft. hagyományos magyar állatfajtákat bemutató 15:00 – 15:05 Ördöglovas kaszkadőrök (Lezsák Levente és Czirják Krisztián) 15:05 – 15:30 Él a Hagyomány! – hortobágyi csikósverseny 2. forduló 15:30 – 16:00 Nyeregszemle Kupa – Döntő (Marhaterelő bemutató verseny Eredményhirdetés és Díjkiosztó 5 percben) 16:00 – 16:20 LóAgility – Szabadidőlovasok Országos Szövetsége – Csontó Zoltán 16:20 – 16:35 Megyei C-kat. Fogathajtó verseny Eredményhirdetés és Díjkiosztó 16:35 – 16:50 Nyeregszemle Kupa – Eredményhirdetés és Díjkiosztó 16:50 – 17:05 Él a Hagyomány! – hortobágyi csikósverseny Eredményhirdetés és Díjkiosztó 17:05 – 17:30 Fiatal Szabadidomítók műsora – Tászler Melinda és Nyárasdi Marianna Jana Díjlovaspálya: 13:00 – 14:00 Hamza Viktória, gyereklovas-foglalkozás 15:00 – 16:00 Szeminárium: Lezsák Levente, természetes lókiképzésről és Gőblyös István a klasszikus alapelvekről Homokos karám: 13:30 – 14:00 Marhaterelő bemutató verseny Döntő, Eredményhirdetés és Díjkiosztó Kispálya: 10:00 – 12:00 Megyei C-kat. Fogathajtó verseny 1. forduló 12:00 – 13:00 Népies fogatok versenye (Nyeregszemle fogataival is) 13:00 – 15:00 Megyei C-kat. Fogathajtó verseny 2. forduló 15:00 – 15:30 Összevetés Hintalovasok Kertje és kézműves sátor a félegyházi Waldorf iskolával azoknak, akik még kicsik a lovagláshoz: 15:00 – 15:30 Höcögtető – kisdedjátszó, ölbeli játékok 0-4 éveseknek 15:30 – 16:30 Népi játékok 4-10 éveseknek Egész nap:
  1. Hintalovas játszótér, vesszőparipa versenyek, hordólovaglás, fakörhinták, rönklovacskák, vesszőparipa-verseny
  2. Népi játszótér – pusztai pásztorélet bemutatása játékos formában nyúlütés, gólyalábazás, vízhordás, puli futtatás, pányvázás (kötélugrás), mocsárjárás, lépegető, birkagyűjtés
  3. Csikósképző – csikós családok megismerése, csikós tudomány elsajátítása, csikós próba, csikósöltöztető, népviselet bemutató
  4. Kisdedjátszó – ölbeli játékok a legkisebbeknek
  5. Kisállat-simogató: – a Pusztai Állatpark kitelepülése
  6. Végvári Vitézi Játékok: szablyavívás, kelevézharc, íjászat, várépítés szalmabálákból, várostrom, alternatív történelemóra a honfoglalás korából és török hódoltság korából
Kézműves Sátor – Nádudvari Népi Kézműves Szakiskola Foglalkozások: bőrművesség, szövés, nemezelés, fazekasság Mesterségek Udvara, Kézműves Sétány: – Hajdú vigadalom! – Zenészsimogató, és dudaszószóló – Karakas Zolival és barátaival Lovasfalu: – Látványkovácsolás a Lovasfalunál – Tarjányi Zoltán, a Kiskunságból – Lócsontkovácsolás – Soltész András – Ingyenes lovaskocsikázás a hortobágyi pusztában családoknak – Minilósimogató, avagy a kis lépés is messzire visz – Bugyik Endre málhás pónijaival – Országjáró kalandjaink – Lovastúrázók élménybeszámolói – Ingyenes lovaglási lehetőség a gyerekeknek – vezetőszáron, kipróbált túralovakon a Nyeregszemle lovasaival – Sólyomsimogató solymásztábor (fotózni szabad) Kiállítótér: „Hortobágyi Lovasélet” – A Lakitelek Népfőiskola és a Lovas Nemzet folyóirat országos gyermekrajz-pályázatának kiállítása

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!

 

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS Népművészek, népi iparművészek, kézművesek, hagyományőrző népi kismesterségek képviselői részére A Hortobágyi Nonprofit Kft. pályázatot hirdet a 2014. június 20-22. között a Nyeregszemle és Hortobágyi Lovasnapok keretein belül megrendezésre kerülő Országos Népművészeti és Kézműves Kirakodóvásáron való részvételre.

Információ vásárosok részére: Email: szabgab@hortobagy.eu Telefon: +36-30/661-0670 Információ lovasok részére: Email: lovasok@nyeregszemle.hu Telefon: +36-30/388-0114 Általános információk: Email: info@nyeregszemle.hu, turizmus@hortobagy.eu Telefon: +36-20/290-3320, 06-52/589-110"/>

Nyeregszemle és Hortobágyi Lovasnapok – június 20.-22. bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Nyeregszemle és Hortobágyi Lovasnapok – június 20.-22.

| Programajánló, Uncategorized | 2014-06-13

 

Hortobágy-Máta, 2014. június 20.-22.

2014. június 19. (Csütörtök)

20:00 – Eligazítás a Lovascsárdában

21:00 – Vacsora Badár Sándorral

2014. június 20. (Péntek)

Aréna:

08:00 – 15:00 Lovasok érkezése, szabad foglalkozás lovardai rend szerint

16:30 – 17:30 Nyeregszemle Kupa – selejtezők

17:30 – 19:00 Seregszemle Főpróba (300 – 400 lóval)

 

Kiskarámok:

14:00 – 15:00 Mesterfogás-kurzusok: Nyílt nap

 

Remény Alapítvány sátor:

Kézműves foglalkozás, kupontámogatás, kupon sorsolás

 

Rendezvénysátor:

20:00 – Eligazítás

20:30 – 22:00 Örkény lovastábor – dokumentumfilm-sorozat vetítése

22:00 – 23:30 – Zene és táncház – Madaras zenekar, táncoktató Balla Zoltán

2014. június 21. (Szombat)

Aréna:

08:00 – 09:30 Nyeregszemle Kupa – Elődöntők

09:30 – 10:00 Fiatal Szabadidomítók műsora – Tászler Melinda és Nyárasdi Marianna Jana

10:00 – 10:30 Harc és játék a lovasnomád Hagyományban – Pusztai Róka Nomád Hagyományőrző Egyesület és Kiss Péter lovasíjász, a világranglista 4. helyezettje

10:30 – 11:00 Solymászbemutató

11:00 – 11:05 Ördöglovas kaszkadőrök (Lezsák Levente és Czirják Krisztián)

11:05 – 11:30 Seregszemle (várhatóan 300-400 lovassal): a részvevőket a műsorvezető csapatonként köszönti, elmondja, honnan érkeztek, hány km-t, hány napot lovagoltak, mire a Hortobágyra ideértek.

A sereget felvezeti a Szent Korona (négyesfogaton) a Magyar Koronaőrök Egyesülete koronaőrei és huszárkíséret védelmében.

11:30 – 12:00 Ünnepség:

  • Lovas Istentisztelet a Szent Korona színe előtt, celebrálja Kincses Kálmán, református lelkész (Székelyszenterzsébet, Hargitamegye)
  • A határon túli magyarok fogadása – ünnepi beszédet mond Lezsák Sándor, a Magyar Országgyűlés Alelnöke

12:00 – 12:30 Hadak Útja Lovassportegyesület – (12 gyerek részvételével)

12:30 – 14:00 Szimultán fogatverseny, kezdésnél: Bársony Anett világrekorder csikós és a kiskunsági csikóslányok

14:00 – 14:05 Ördöglovas kaszkadőrök (Lezsák Levente és Czirják Krisztián)

14:05 – 14:30 Él a Hagyomány! – hortobágyi csikósverseny 1. forduló

14:30 – 14:50 Puszták Népe Lovas Viadal

14:50 – 15:10 Kazak Lovasjátékok – bemutatja a kazakisztáni lovas delegáció

15:10 – 16:00 Reneszánsz Lovagi Torna – közben a Szent Korona Közszemléje a Szekérmúzeum előtt

16:00 – 17:00 Mesterfogás oktatók: Gőblyös István, Lezsák Levente, Westernlovas bemutató Tóth Lajos és Sheriff, Kappel Edit, Pénzes Gábor

17:00 – 17:30 Kisasszonyok a lovon: A négy alapelem – Lovas karüsszel Furioso North Star lovakkal a Kéktói Ménestől

17:30 – 18:30 Hortobágyi életkép, a Mátai Ménes lovai és a Hortobágyi Nonprofit Kft. hagyományos magyar állatfajtákat bemutató

18:30 – 19:00 Miből lesz a cserebogár? – Hamza Viktória

Díjlovaspálya:

14:00 – 15:00 Szeminárium: Pénzes Gábor és a töki huszárok a katonai lóhasználatról

Homokos karám:

13:30 – 14:00 Marhaterelő bemutató verseny

Kispálya:

– Lovardai rend szerinti lovaglás

– Ingyenes lovasoktatás a Nyeregszemle lovasaival

 

Hintalovasok Kertje és kézműves sátor a félegyházi Waldorf iskolával azoknak, akik még kicsik a lovagláshoz:

 

15:00 – 15:30 Höcögtető – kisdedjátszó, ölbeli játékok 0-4 éveseknek

15:30 – 16:30 Népi játékok 4-10 éveseknek

 

Egész nap:

  1. Hintalovas játszótér, vesszőparipa versenyek, hordólovaglás, fakörhinták, rönklovacskák, vesszőparipa-verseny
  2. Népi játszótér – pusztai pásztorélet bemutatása játékos formában
    nyúlütés, gólyalábazás, vízhordás, puli futtatás, pányvázás (kötélugrás), mocsárjárás, lépegető, birkagyűjtés
  3. Csikósképző – csikós családok megismerése, csikós tudomány elsajátítása, csikós próba, csikósöltöztető, népviselet bemutató
  1. Kisdedjátszó – ölbeli játékok a legkisebbeknek
  2. Kisállat-simogató: – a Pusztai Állatpark kitelepülése
  3. Végvári Vitézi Játékok: szablyavívás, kelevézharc, íjászat, várépítés szalmabálákból, várostrom, alternatív történelemóra a honfoglalás korából és török hódoltság korából

Kézműves Sátor – Nádudvari Népi Kézműves Szakiskola

Foglalkozások: bőrművesség, szövés, nemezelés, fazekasság

Mesterségek udvara, Kézműves Sétány:

15:00 – Hajdú vigadalom! – Zenészsimogató, és dudaszószóló – Karakas Zolival és barátaival

17:00 – Magyar Bajusz Mustra – kerestetik a legszebb magyar bajusz

Lovasfalu:

– Látványkovácsolás a Lovasfalunál – Tarjányi Zoltán, a Kiskunságból

– Lócsontkovácsolás – Soltész András

– Ingyenes lovaskocsikázás a hortobágyi pusztában családoknak

– Minilósimogató, avagy a kis lépés is messzire visz – Bugyik Endre málhás pónijaival

– Országjáró kalandjaink – lovastúrázók élménybeszámolói

– Ingyenes lovaglási lehetőség a gyerekeknek – vezetőszáron, kipróbált túralovakon a Nyeregszemle lovasaival

– Sólyomsimogató solymásztábor (fotózni szabad)

Rendezvénysátor:

21:00 – 21:30 Eligazítás

21:30 – “Holnap hajnalig” – Zene és táncház – Madaras zenekar, táncoktatás Balla Zoli

2014. június 22. (Vasárnap)

Aréna:

08:00 – 09:00 Lovardai rend szerinti szabadfoglalkozás

09:00 – 09:30 Nyeregszemle Kupa – Elődöntők

09:30 – 10:00 Harc és játék a lovasnomád Hagyományban – Pusztai Róka Nomád Hagyományőrző Egyesület és Kiss Péter lovasíjász, a világranglista 4. helyezettje

10:00 – 10:30 Seregszemle – Útra kelők megáldása

10:30 – 10:35 Ördöglovas kaszkadőrök (Lezsák Levente és Czirják Krisztián)

10:35 – 11:00 Él a Hagyomány! – hortobágyi csikósverseny 2. forduló

11:00 – 12:00 Mesterfogás oktatók: Gőblyös István, Lezsák Levente, Westernlovas bemutató Tóth Lajos és Sheriff, Kappel Edit, Pénzes Gábor

12:00 – 12:15 Kisasszonyok a lovon: A négy alapelem – Lovas karüsszel Furioso North Star lovakkal a Kéktói Ménestől

12:15 – 12:30 Bársony Anett világrekorder csikós és a kiskunsági csikóslányok

12:30 – 13:00 Reneszánsz Lovagi Torna

13:00 – 13:30 Solymászbemutató

13:00 – 13:30 Puszták Népe Lovas Viadal

13:30 – 14:00 Menyasszonyfogás – a kazakisztáni lovas delegáció bravúros bemutatója

14:00 – 15:00 Hortobágyi életkép, a Mátai Ménes lovai és a Hortobágyi Nonprofit Kft. hagyományos magyar állatfajtákat bemutató

15:00 – 15:05 Ördöglovas kaszkadőrök (Lezsák Levente és Czirják Krisztián)

15:05 – 15:30 Él a Hagyomány! – hortobágyi csikósverseny 2. forduló

15:30 – 16:00 Nyeregszemle Kupa – Döntő (Marhaterelő bemutató verseny Eredményhirdetés és Díjkiosztó 5 percben)

16:00 – 16:20 LóAgility – Szabadidőlovasok Országos Szövetsége – Csontó Zoltán

16:20 – 16:35 Megyei C-kat. Fogathajtó verseny Eredményhirdetés és Díjkiosztó

16:35 – 16:50 Nyeregszemle Kupa – Eredményhirdetés és Díjkiosztó

16:50 – 17:05 Él a Hagyomány! – hortobágyi csikósverseny Eredményhirdetés és Díjkiosztó

17:05 – 17:30 Fiatal Szabadidomítók műsora – Tászler Melinda és Nyárasdi Marianna Jana

Díjlovaspálya:

13:00 – 14:00 Hamza Viktória, gyereklovas-foglalkozás

15:00 – 16:00 Szeminárium: Lezsák Levente, természetes lókiképzésről és Gőblyös István a klasszikus alapelvekről

Homokos karám:

13:30 – 14:00 Marhaterelő bemutató verseny Döntő, Eredményhirdetés és Díjkiosztó

Kispálya:

10:00 – 12:00 Megyei C-kat. Fogathajtó verseny 1. forduló

12:00 – 13:00 Népies fogatok versenye (Nyeregszemle fogataival is)

13:00 – 15:00 Megyei C-kat. Fogathajtó verseny 2. forduló

15:00 – 15:30 Összevetés

Hintalovasok Kertje és kézműves sátor a félegyházi Waldorf iskolával azoknak, akik még kicsik a lovagláshoz:

15:00 – 15:30 Höcögtető – kisdedjátszó, ölbeli játékok 0-4 éveseknek

15:30 – 16:30 Népi játékok 4-10 éveseknek

Egész nap:

  1. Hintalovas játszótér, vesszőparipa versenyek, hordólovaglás, fakörhinták, rönklovacskák, vesszőparipa-verseny
  2. Népi játszótér – pusztai pásztorélet bemutatása játékos formában
    nyúlütés, gólyalábazás, vízhordás, puli futtatás, pányvázás (kötélugrás), mocsárjárás, lépegető, birkagyűjtés
  3. Csikósképző – csikós családok megismerése, csikós tudomány elsajátítása, csikós próba, csikósöltöztető, népviselet bemutató
  4. Kisdedjátszó – ölbeli játékok a legkisebbeknek
  5. Kisállat-simogató: – a Pusztai Állatpark kitelepülése
  6. Végvári Vitézi Játékok: szablyavívás, kelevézharc, íjászat, várépítés szalmabálákból, várostrom, alternatív történelemóra a honfoglalás korából és török hódoltság korából

Kézműves Sátor – Nádudvari Népi Kézműves Szakiskola

Foglalkozások: bőrművesség, szövés, nemezelés, fazekasság

Mesterségek Udvara, Kézműves Sétány:

– Hajdú vigadalom! – Zenészsimogató, és dudaszószóló – Karakas Zolival és barátaival

Lovasfalu:

– Látványkovácsolás a Lovasfalunál – Tarjányi Zoltán, a Kiskunságból

– Lócsontkovácsolás – Soltész András

– Ingyenes lovaskocsikázás a hortobágyi pusztában családoknak

– Minilósimogató, avagy a kis lépés is messzire visz – Bugyik Endre málhás pónijaival

– Országjáró kalandjaink – Lovastúrázók élménybeszámolói

– Ingyenes lovaglási lehetőség a gyerekeknek – vezetőszáron, kipróbált túralovakon a Nyeregszemle lovasaival

– Sólyomsimogató solymásztábor (fotózni szabad)

Kiállítótér: „Hortobágyi Lovasélet” – A Lakitelek Népfőiskola és a Lovas Nemzet folyóirat országos gyermekrajz-pályázatának kiállítása

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk!

 

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS
Népművészek, népi iparművészek, kézművesek, hagyományőrző népi kismesterségek képviselői részére
A Hortobágyi Nonprofit Kft. pályázatot hirdet a 2014. június 20-22. között a Nyeregszemle és Hortobágyi Lovasnapok keretein belül megrendezésre kerülő Országos Népművészeti és Kézműves Kirakodóvásáron való részvételre.

Információ vásárosok részére:
Email: szabgab@hortobagy.eu
Telefon: +36-30/661-0670

Információ lovasok részére:
Email: lovasok@nyeregszemle.hu
Telefon: +36-30/388-0114

Általános információk:
Email: info@nyeregszemle.hu, turizmus@hortobagy.eu
Telefon: +36-20/290-3320, 06-52/589-110

Nincs címke

457  megtekintés, 1 ma